Contact

  • Office address: No 1409, building 5, MAXONE , No. 27 Jihua road east, Guicheng, Нанхај, Foshan, Гуангдонг, Кина.
  • Factory address : Индустриски парк Сонгсија, Округ Сонгганг, Нанхај, Foshan City, Гуангдонг, Кина

Send your message to us:

ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА